Strict Standards: Declaration of Ck\App\Plugin_Auth::postDispatch() should be compatible with Ck\App\Plugin_Abstract::postDispatch() in /sata1/home/users/justshoes/www/frameworks/CK/Ck/App/Plugin/Auth.php on line 9

Strict Standards: Declaration of Mod_Catalog_Router::urlRef() should be compatible with Ck\App\Router_Abstract::urlRef(array &$params = NULL, $ignore = true, $isSecure = NULL, $isTarget = true, $isApi = false) in /sata1/home/users/justshoes/www/pr-justshoes/application/Mod/Catalog/Router.php on line 219
Корисні поради
Підписка на спеціальні пропозиції:
Замовленя (пн-пт, 9:00 - 18:00)
+38 (097) 05 14 155

Перелік нормативно-технічної документації, вимогам яких повинні відповідати взуття та супутні товари:

ДСТУ 2157 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Взуття. Терміни та визначення \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ДСТУ 2158 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Взуття. Дефекти. Терміни та визначення \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ГОСТ 26167: 2009 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Взуття повсякденне. ТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ГОСТ 19116: 2007 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Взуття модельне. ТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ГОСТ 26166-84 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Взуття повсякденне з синтетичних і штучних шкір. ТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ГОСТ 26165: 2009 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Взуття дитяче. ТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ДСТУ 2063 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Взуття для активного відпочинку. ТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ГОСТ тисячі сто тридцять п\\\'ять: 2007 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Взуття домашнє, дорожня. ЗТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ГОСТ 28754 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Ремені поясні та для годинників. ЗТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ГОСТ 28631: 2006 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Сумки, валізи, портфелі, ранці, папки, вироби дрібної
шкіргалантереї. ЗТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\";

ГОСТ 8541 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Вироби панчішно-шкарпеткові, що виробляються на кругло панчішних автоматах. ТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ДСТУ 2056 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Колготки, що виробляються на кругло панчішних автоматах. ЗТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\";

ГОСТ 28846 (ISO 4418) \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"Рукавиці. ЗТУ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\".

Гарантійні терміни товарів згідно р.ІІ ст.7 п.2 Закону України «Про захист прав споживачів»:
Взуття для дорослого населення:
Взуття повсякденне:
• 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття модельне:
• 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття дитяче:
• 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття для активного відпочинку:

• 60 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття домашнє і дорожня:
• 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу.

Шкіргалантерейні вироби:
• сумки господарські, пляжні, дитячі і шкільні рюкзаки, вироби дрібної шкіргалантереї - 30 днів;
• сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні - 30 днів;
• ремені - 30 днів;
• рукавички - 30 днів.


Згідно г .. І ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) зобов\'язується здійснити безкоштовний ремонт або заміну відповідної продукції у зв\'язку з введенням її в обіг.

Термін служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.

Термін служби дорівнює гарантійному строку.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно р. ІІ ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів».

У разі закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.

 Гарантійний термін носіння (експлуатації) відлічується з дня продажу через роздрібну мережу або початку сезону (для взуття):

• Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня;
• Літній сезон з 15 травня по 15 вересня;
• Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.

Згідно «Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами» гл. 3:

За ознаками сезонності взуття поділяється на:
• зимове - утеплене всіх видів;
• весняно-осіннє - чоботи, напівчоботи, черевики, напівчеревики неутеплені, туфлі закриті на товстій підошві з пористої гуми або поліуретану;
• літнє - туфлі літні відкриті, сандалети, сандалі та інше.

Купуючи товари в мережі наших магазинів, Ви погоджуєтесь з даними рекомендаціями по догляду і порядком експлуатації взуття та шкіргалантерейних виробів, а також гарантійними термінами.
Як правильно вибрати взуття

Купуючи взуття, приділяйте велику увагу правильному вибору необхідного розміру і повноти взуття, стопа у взутті не повинна бути стислою, так як в разі невідповідності розмірів взуття можуть виникнути проблеми: з одного боку, неправильний вибір ставить під загрозу здоров\'я ніг, а з іншого - це може привести до деформації взуття, розрив швів, поява тріщин і заломів. Невірно підібрана за розміром або повноті взуття не є причиною для звернення з претензією.

При виборі зверніть увагу на призначення взуття (робоче, для відпочинку, модельне, повсякденне, спортивне і т.д.). Форма і висота каблука повинні відповідати статурі споживача.

Спочатку носіть взуття недовго, щоб вона могла пристосуватися до форми ноги.

На роботу носіть взуття зручне, на підборах заввишки 30 - 40 мм, з урахуванням віку. Модельне взуття призначається для короткострокового носіння на вихід; спортивна - для занять спортом.

порядок експлуатації

Після кожного носіння приводите взуття в порядок. Сушіть вологе взуття при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагрівальних приладів, джерел тепла, уникаючи прямих сонячних променів і використовуючи внутрішні вставки-каркаси для збереження форми взуття. Взуття та шкіргалантерейні вироби повинні бути захищені від попадання прямих сонячних променів, від впливу пари, газів і хімічних речовин (лугів, кислот, активних розчинників і т.д.).

Взуття не слід мити і сильно терти, так як взуття втратить свій первинний зовнішній вигляд. Взуття забороняється прати в пральній машині, а також використовувати відбілювач.

Одягайте взуття тільки розшнурував (розстебнутій), користуйтеся ріжками для взуття - це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття. Чи не перетягуйте шнурки на гомілковостопному суглобі для запобігання розриву шкіри та кріплення. Чи не знімайте взуття не розшнурував (НЕ розстебнутій), і наступаючи на задник - це запобігатиме відриву підошви. Обережно обходитесь з декоративною фурнітурою на взутті.

Не носіть взуття з підошвою з натуральної шкіри, шкіряної обтягуванням каблука, з верхом із тканин, а також взуття прошивного методу кріплення в дощову погоду. Промокання такому взутті не є причиною для звернення з претензією. Завжди звертайте увагу на матеріал і спосіб кріплення підошви. Продавець надає гарантію водонепроникності тільки на гумове взуття і взуття з використанням водонепроникних мембран.

Зверніть увагу, що під час експлуатації темної шкіряного взуття можливий забарвлення підкладки. Щоб уникнути цього скористайтеся аерозолем «антіколор».

Взуття з лакової і штучної шкіри не рекомендується носити при температурі нижче -5 ° С, а взуття на поліуретановій підошві нижче -10 ° С. В іншому випадку можливе виникнення тріщин.

Пам\'ятайте, що на сонці або під яскравим світлом ламп денного світла лакова взуття може вигоряти і міняти свій первісний колір.

Не носіть взуття на високих або тонких каблуках по гравію, щебеню, бруківці, оскільки це може привести до пошкодження взуття або отримання травми. Модельне взуття призначена для носіння в умовах рівної, твердої поверхні. Носіння цього взуття в снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають при цьому, не є підставою для пред\'явлення претензій виробнику.

При дотриманні вищевказаних правил експлуатації і догляду магазин гарантує високу якість товарів протягом терміну служби встановлених Законодавством України і нормативно-технічною документацією.