Підписка на спеціальні пропозиції:
Замовленя (пн-пт, 9:00 - 18:00)
+38 (097) 05 14 155

Шановні друзі!

Щоранку, коли свідомість людини прокидається і кожна частинка її тіла з радістю дивиться в прийдешній день, готуючись до нових цікавих подій, наші ноги готуються до все нових та нових труднощів...

Чим є наші ноги?

Когось вони носять, когось годують, когось радують, а у когось болять ... Нашим ніжкам не купують дорогих прикрас та годинників, не купують сонцезахисних окулярів ... У кращому випадку їм дістається педикюр та масаж. А того, що може їх порадувати – небагато. Це якісне, гарне та зручне взуття!

Ця історія колекції взуття для нової мережі магазинів «JUST SHOES», «KEDDO» створена і розказана від імені наших ніг, які також прагнуть бути унікальними і красивими щодня, незалежно від випадку і життєвих ситуацій, в які ми щодня потрапляємо.

Для створення колекції наші ноги пройшли приголомшливий шлях кількома континентами і країнами, зупинялися на великих виробництвах (і не дуже), на спеціалізованих виставках і форумах, дивилися, вивчали і ... приміряли, приміряли, приміряли! Нова колекція - це плід великої праці, націленої на те, щоб зробити людину щасливою, а її життя красивим і комфортним, за допомогою такого важливого і необхідного аксесуару, як взуття.

В основу колекції закладені такі важливі споживчі характеристики, як екологічність і натуральність. Стиль і комфорт пронизують колекцію від початку і до кінця.

Вона спрямована на активних жінок і чоловіків різного віку, що живуть в динамічному міському ритмі, часто змінюють свій гардероб і прагнуть бути сучасними, стильними і завжди виглядати відповідно до нагоди та власного стилю життя. Бо ми вважаємо, що стиль людини визначає її спосіб життя, а не її вік. Щастя і краса - це прагнення людини та її особистий вибір.

Наша команда перевірила всю колекцію на власних ногах і тестує її щодня!!!

Ласкаво просимо у світ сучасного, гарного та зручного взуття мережі магазинів «JUST SHOES» і «KEDDO».