Strict Standards: Declaration of Ck\App\Plugin_Auth::postDispatch() should be compatible with Ck\App\Plugin_Abstract::postDispatch() in /sata1/home/users/justshoes/www/frameworks/CK/Ck/App/Plugin/Auth.php on line 9

Strict Standards: Declaration of Mod_Catalog_Router::urlRef() should be compatible with Ck\App\Router_Abstract::urlRef(array &$params = NULL, $ignore = true, $isSecure = NULL, $isTarget = true, $isApi = false) in /sata1/home/users/justshoes/www/pr-justshoes/application/Mod/Catalog/Router.php on line 219
Представленные бренды в магазине - JUST SHOES
Підписка на спеціальні пропозиції:
Замовленя (пн-пт, 9:00 - 18:00)
+38 (097) 05 14 155

Betsy

Взуття BETSY (Бетсі, російська вимова \\\\\\\"Бетсі\\\\\\\") - молодіжна лінійка жіночого взуття британського виробника J & Elisabeth.

Детальніше...
Liberitae

LIBERITAE є кульмінацією кропіткої роботи, що почалася в 70-х роках.

Детальніше...
Miucha

Miucha (Міучча) – це бренд, який народився в Бразилії і це можна побачити в дизайні кожної колекції його взуття.

Детальніше...
Patricia Miller

На сьогоднішній день взуттєва промисловість в Іспанії досягла світового визнання. Патріссія Міллер - це стиль і якість, кращі матеріали і 100% іспанське виробництво.

Детальніше...
Porronet

Середземноморський Стиль. Компанія Porronet, розташована в \\\"взуттєвої столиці Іспанії\\\" м Ельче (провінція Аліканте) спеціалізується на виробництві взуття з 1975 року.

Детальніше...
Ramarim

Ramarim Один із найбільш культових модних брендів Бразилії

Детальніше...
Rieker

Компанія Rieker була заснована в середині XIX століття німцем Генріхом Рикером (Heinrich Rieker) і його другом Карлом Зейтца (Carl Seitz)

Детальніше...
Stephanie

Stephanie – молодий бразильський бренд жіночого взуття, націлений на підкорення сердець яскравих і непересічних прихильниць.

Детальніше...
Tamaris

Німецьке взуття Tamaris (Тамаріс) - це міжнародний бренд елегантного жіночого взуття, який відрізняється функціональним дизайном, різноманітністю матеріалів, комфортністю і класичними моделями.

Детальніше...
Tesoro

TESORO європейське взуття для чоловіків, які стежать за модою і іміджем.

Детальніше...
Caprice

Caprice - німецький бренд, що з\\\'явився в 1990-х, він входить в корпорацію «Wortmann». Це взуття з серії «комфорт».

Детальніше...
Cristofoli

ВЗУТТЯ CRISTOFOLI: СТИЛЬ І ЕЛЕГАНТНІСТЬ ПІВДЕННОЇ АМЕРИКИ 1979 рік знаменитий появою на світовому модному ринку бренду Cristofoli. Сталося це в Ново-Гамбурзі, Бразилія. Сьогодні це, мабуть, найякісніше південно-американська взуття.

Детальніше...
Crosby

CROSBY - це всесвітньо відомий бренд взуття для чоловіків, жінок і підлітків. Її головні переваги - комфорт, міцність і стильний дизайн, що відрізняється спортивною спрямованістю.

Детальніше...
Elisabeth

Elisabeth - взуття для жінок, які стежать за модою, але роблять ставку на стиль, поділяють традиційні цінності, але відкидають дурні стереотипи. Хто сказав, що туфлі на підборах повинні бути незручними?

Детальніше...
Keddo

Марка KEDDO офіційно зареєстрована у Великій Британії в 1990 р У перші роки після заснування, компанія почала випускати модне взуття для чоловіків і жінок. При створенні колекцій дизайнери бренду стали використовувати оригінальні поєднання кольорів

Детальніше...
FERCHI

Жіночі сумочки з натуральної бичачої шкіри знаменитої іспанської марки FERCHI

Детальніше...
Alpina

Взуття торгової марки Alpina

Детальніше...
Remonte

Колекції Remonte - це жіноче взуття на будь-який смак і сезон!

Детальніше...
Grunberg

GRUNBERG - це традиційне чоловіче взуття з сучасних матеріалів

Детальніше...
Bambu Europa

Іспанська фабрика Bambu Europa S.L.

Детальніше...
Yokono

Взуття зроблене в Іспанії

Детальніше...
Pegada

Взуття виробництва Бразилія

Детальніше...